شرکت خدمات بیمه ای تامین سازان

درباره ی شرکت خدمات بیمه ای تامین سازان

شرکت خدمات بیمه ای تأمین سازان صفری با کد 3223 از شرکت سهامی بیمه ایران. از سال 1368 در صنعت بیمه فعالیت خود را آغاز نموده است. با تجهیز زیرساخت ارائه سرویس و خدمات متمایز و بکارگیری کادر مجرب و متخصص بیمه. که امروز به نود نفر نیروی انسانی متخصص شناخته می شوند. خدمات متمایزی را در قالب سایر رشته های بیمه ای به بیمه گزاران عرضه می نمایند. شرکت خدمات بیمه ای تأمین سازان صفری یکی از شرکتهای تابعه بیمه ایران می باشد. با استعانت از سوابق 30 ساله بیمه گری و با بکارگیری 90 نفر نیروی انسانی مجرب و متخصص. و تحت پوشش قراردادن وزاتخانه های بزرگ دولتی و تعداد کثیری از شرکت های برتر بخش خصوصی. توانسته است مجموعه ای از خدمات متمایز در تمامی رشته های بیمه ای را به بیمه گذاران محترم عرضه نماید.

ارزش ها در شرکت سهامی بیمه ایران

• خلاقیت، نوآوری، صداقت،توکل،سخت کوشی وپای بندی به اصول اخلاقی.
• ایجاد بالاترین مرتبه نظم ودقت ممکن،توأم با تعقل وتدبیردرامور.
• ایجاداعتماد ودوری جستن ازاجحاف نسبت به حقوق مشتریان،کارکنان وسهامداران شرکت.
• پای بندی به قوانین و مقررات داخلی و بین المللی.
• ترویج کارگروهی وتلاش فردی همه کارکنان درجهت دستیابی به پرتفوی مناسب.
• استفاده از تبلیغات مبتنی بر واقعیت.
• آموزش مستمر و تربیت نیروی انسانی با کیفیت عالی.
• ترکیب پرتفوی مناسب در تمامی رشته های بیمه ای باتوجه به پتانسیل بازار.

خط مشی شرکت خدمات بیمه ای تأمین سازان

• اعمال نظر کارشناسان متخصص بیمه در فنی بودن بیمه نامه های صادره و غنی نمودن بیمه نامه ها از حیث مصوبات شورای عالی بیمه که موجب تسهیل در امر دریافت خسارات واقعی می گردد.
• استفاده از تجارب 83 ساله شرکت سهامی بیمه ایران به منظور کاهش بار مالی بیمه گزاران در سایر امور بیمه ای.
• افزایش توان رقابتی در ارائه خدمات متمایز به بیمه گزاران محترم.
• به کارگیری منابع انسانی متخصص و آموزش دیده در دو حوزه بیمه و خدمات.
• توسعه بازار و خدمات بیمه به بخش هایی از صنعت که از پوشش های بیمه ای بهره مند نمی باشند.

بطور کلی گروه بیمه اتومبیل در بیمه ایران و ایران معین. جبران کننده خسارت ناشی از حوادث رانندگی از جمله تصادف، آتش سوزی و سرقت اتومبیل، سرنشینان آن و اشخاص ثالث می باشد. علاوه بر آن در بیمه ایران و ایران معین جبران نیاز وارده در مورد توقف اتومبیل خسارت دیده. در مدت تعمیر نیز با دریافت حق بیمه اضافی قابل بیمه شدن می باشد.

تاریخچه بیمه ایران (قسمت اول)

پانزدهم آبان ماه تاریخی است به یادماندنی در صنعت بیمه کشور. در سال 1314 در چنین روزی شرکت سهامی بیمه ایران به عنوان نخستین شرکت بیمه ایرانی در یکی از عمارتهای خیابان لاله زار تأسیس و به طور رسمی آغاز به کارکرد. سرمایه ابتدایی شرکت سهامی بیمه ایران با فروش اقساطی اراضی واگذار شده باغ فردوسی از طرف دولت به میزان 20 میلیون ریال تأمین شد. باوجود کارشکنیهای اولیه شرکتهای بیمه خارجی‏‎، شرکت بیمه ایران موفق شد در همان سال نخست فعالیت 62% بازار بیمه کشور را در اختیار بگیرد و سهم مؤسسات خارجی را از 100% به 38% کاهش دهد. بیمه ایران همچنین درصد واگذاری اتکایی را از حدود 90% به 44% تقلیل داد و با کاهش نرخ حق بیمه در برخی از رشته ها به حدود 50% در گسترش و توسعه بیمه نقش موثری ایفا کرد.

تاریخچه بیمه ایران (قسمت دوم)

آغاز فعالیت بیمه ایران (14 آبان 1314) را به تعبیری میتوان ملی شدن صنعت بیمه و خلع ید از مؤسسات بیمه خارجی تلقی کرد. نخستین بیمه نامه صادره متعلق به بیمه نامه حریق منزل مرحوم داور (وزیر مالی وقت) بود. در آذرماه آن سال، نخستین بیمه نامه حمل و نقل نیز صادر شد. در سال 1315، نخستین واحد صدور بیمه های اتومبیل و حوادث شروع به کار کرد. در سال 1315 در شهرهای مشهد، شیراز، اصفهان، رشت، همدان، اهواز و بوشهر اقدام به تأسیس نمایندگی شد. در همان سال، برای اولین بار شرکت بیمه ایران خطرات ناشی از حوادث کار را در بنگاه انحصار دخانیات بر عهده گرفت و به این ترتیب نخستین قدم در راه شروع بیمه های اجتماعی و کارگران برداشته شد.

تاریخچه بیمه ایران (قسمت سوم)

تعدادی از دانشجویان ایرانی رشته های اقتصادی و تجاری خارج از کشور برای آموختن فنون بیمه گماشته شدند. سپس رشته بیمه سرقت شروع به کار کرد و بیمه سوخت و سوز معاملات اعتباری و تجارت نیز آغاز شد. از اواسط سال 1380 سیاستهای مدیریتی بیمه ایران از رشد کمی به رشد و توسعه کیفی و توسعه پایدار تغییر نمود و برنامه بهسازی شرکت با تأکید بر اصل پذیرفته شده مشتری مداری در خدمات بازرگانی، طراحی و به اجرا درآمد و در مدت کوتاهی که از اجرای این برنامه سپری شد نشانه های پیشرفت و بهبود فعالیت آشکار گردیده و اینک آیندهای روشن و قرین موفقیت را نوید میدهد.

بیمه شخص ثالث

بیمه شخص ثالث یکی از متداول ترین انواع بیمه محسوب می شود که داشتن آن برای صاحبان وسایل نقلیه اجباری است. بنابراین، تمام وسایل نقلیه ملزم به داشتن بیمه ثالث هستند.
شخص ثالث کسی است که در حادثه رانندگی متحمل زیان مالی یا جانی می شود. راننده مقصر لازم است تحت پوشش این بیمه قرار بگیرد تا هنگام وقوع حادثه ، شرکت بیمه خسارت وارد شده بر شخص ثالث را پرداخت کند.

بیمه بدنه اتومبیل

بیمه بدنه اتومبیل جبران کننده خسارت ناشی از حوادثی است که برای اتومبیل مورد بیمه اتفاق میافتد و به طور معمول و در بیمه نامه های عادی شامل سه خطر (حادثه- آتش سوزی و دزدی کلی) میباشد. از جمله:
• آتش سوزی: آتش سوزی ناشی از صاعقه و انفجار نیز از خطرات تحت پوشش بیمه بدنه خواهد بود.
• دزدی کلی: همانطوریکه از نام آن استنباط میشود سرقت اتومبیل و یا وسایل اضافی مربوط به آن در صورتی قابل جبران است که اتومبیل به همراه وسائل اضافه آن کلا سرقت شود و دیگر کشف نگردد و یا آنکه اتومبیل به سرقت رفته باشد و یا در حین سرقت خساراتی به اتومبیل مورد بیمه وارد آید.
• خطرات تبعی و تکمیلی: همانگونه که ذکر شد خطرات دیگری در بیمه نامه بدنه اتومبیل تحت پوشش قرار میگیرد که در بیمه نامه های معمولی جزو خطرات اصلی بیمه شده نمیباشد. اما بیمهگذار میتواند با پرداخت حق بیمهای اندک پوششهای تکمیلی مورد نظر خویش را دریافت نماید. که این پوششها به ترتیب ذیل می باشند.
• سرقت درجای قطعات و لوازم وسیله نقلیه. • شکست شیشه به تنهایی. • غرامت در ایام تعمیرات. • نوسانات قیمت. • بلایای طبیعی. • خطرات ناشی از مواد شیمیایی. • خسارات ناشی از میخ کشی.

توضیحات مهم

• مورد بیمه بایستی به قیمت روز بیمه شود تا بیمه گر با وصول حق بیمه واقعی زیانهای جزئی و کلی وارده را به نحو مطلوب جبران نماید. بدین ترتیب پیشنهاد میشود که وسیله نقلیه حتماً مطابق با قیمت روز به همراه لوازم اضافی منصوبه بر روی آن به رویت کارشناس بیمه گر رسیده و تحت پوشش بیمه قرار گیرد.
• لازم است در مواردی که عامل خسارت و به عبارت دیگر مقصر حادثه غیر از بیمه گذار است از هرگونه مصالحه با وی خود داری شود تا بیمهگر بتواند پس از پرداخت خسارت به مقصرین حادثه مراجعه نماید. بدیهی است سازش با مقصر حادثه از سوی بیمهگذار به منزله گذشت وی از خسارت می باشد.

بطور کلی گروه بیمه اتومبیل در بیمه ایران و ایران معین. جبران کننده خسارت ناشی از حوادث رانندگی از جمله تصادف، آتش سوزی و سرقت اتومبیل، سرنشینان آن و اشخاص ثالث می باشد. علاوه بر آن در بیمه ایران و ایران معین جبران نیاز وارده در مورد توقف اتومبیل خسارت دیده. در مدت تعمیر نیز با دریافت حق بیمه اضافی قابل بیمه شدن می باشد.

بیمه های مسئولیت

بیمه های مسئولیت از جمله رشته های بیمه ای است که به طور مستقیم در تنظیم روابط اجتماعی افراد جامعه شناخت افراد از حقوق و مسئولیتهای یکدیگر و تأمین امنیت حرفهای مشاغل و فعالیتهای تأثیرگذار است. بیمه های مسئولیت بیمه های ایران به پرداخت خسارتهای مختلف به اشخاص زیان دیده در بیشترین فعالیتهای اقتصادی قراردادی حرفهای و سایر بخشهایی که تهدیدی برای سلامت جامعه محسوب میشوند در انواع رشته های مربوط موجب حل و فصل اختلافات افراد جامعه با یکدیگر نیز گردیده است.
همانطور که مستحضر هستید مسئولیت جبران وقوع هرگونه حادثه در محل کار و یا خارج از محل کار که مرتبط با شغل کارکنان محترم آن واحد باشد مستقیماً طبق قانون به عهده ی شما کارفرمای محترم می باشد و بیمه تامین اجتماعی پاسخگوی این مسئولیت نمی باشد لذا با توجه به موقعیت کنونی و بالا رفتن میزان دیه و هزینه های پزشکی توصیه می شود کارفرمایان نسبت به انجام بیمه مسئولیت در قبال کارکنان اقدام نمایند.

بیمه باربری

بیمه حمل و نقل کالا شرکت بیمه ایران و ایران معین یکی از متدهایی است که تجار به منظور سهولت و گسترش مبادلات تجاری از آن بهره می جویند. این بیمه در ایران و ایران معین برخوردار از حمایت قانون بیمه، قانون تجارت، آیین نامه شورای عالی بیمه و عرف جهانی می باشد. شرکت بیمه ایران و ایران معین متعهد به ایفای نقش مؤثر خود در مبادلات تجاری است. رشته بیمه ای هواپیما و کشتی نیز از جمله بیمه تخصصی می باشند. به دلیل وجود پتانسیل خسارات فاجعه بار این رشته. و نگاه خاص و ویژه افکار عمومی به اتفاقات هوایی و دریایی این رشته از اهمیت ویژه ای نزد بیمه ایران و ایران معین برخوردار است.

بیمه های مهندسی

بیمه با ایجاد امنیت خاطر و آرامش روحی نگرانی ناشی از حوادث ناگهانی و پیش بینی نشده را در اذهان کمرنگ و از این طریق به روان شدن چرخه کار و زندگی کمک میکند و شامل موارد زیر می باشد:
بیمه تمام خطر نصب(EAR)
بیمه تمام خطر پیمانکاران(CAR)
بیمه عدم النفع ناشی از شکست ماشین آلات (MLOP)
بیمه شکست ماشین آلات (MB)
بیمه تجهیزات الکترونیکی(ٍEE)
بیمه ماشین آلات و تجهیزات پیمانکاری (CPM)
بیمه عدم النفع ناشی از شکست ماشین آلات (MLOP)

آتش سوزی

موضوع بیمه آتش سوزی در بیمه ایران و ایران معین ، تأمین خسارت و جبران زیان مالی و مادی است. که بر اثر وقوع خطر آتش سوزی به اموال و دارائی منقول و یا غیرمنقول بیمه گذار. اعم از اشخاص حقیقی یا حقوقی وارد می شود. بنابراین در بیمه آتش سوزی ایران و ایران معین خسارت مالی مورد تأمین قرار می گیرند نه خسارت جانی و بدنی. لازم به ذکر است که خسارت وارد به اموال اشخاص ثالث در بیمه ایران و ایران معین بر اثر وقوع آتش سوزی. که مطابق قانون، موجب مسئولیت و پاسخ گویی بیمه گذار شود نیز همراه پوشش خطر آتش سوزی. یا به طور جداگانه از طریق بیمه مسئولیت مدنی بیمه ایران و ایران معین مورد تأمین بیمه گران قرار می گیرند.

بیمه زندگی «مـــــان»

با پرداخت حق بیمه انداک بصورت ماهیانه صاحب بیمه عمر و جامع سرمایه گذاری و پس انداز «مان» شوید.
• عدم محدودیت سنی و امکان صدور بیمه نامه از بدو تولد تا حداکثر سن 106 سالگی.
• پرداخت سرمایه فوت بر اساس میزان حق بیمه پرداختی (حداقل 5 و حداکثر 35 برابر حق بیمه سال اول).
• پوشش فوت ناشی از حادثه.
• پوشش پرداخت هزینه های پزشکی ناشی از حادثه ( یک تا سه برابر سرمایه فوت عادی، حداکثر تا سقف 000ر000ر000ر2 ریال).
• پوشش معافیت از پرداخت حق بیمه در صورت از کار افتادگی دائم ناشی از حادثه .
• پوشش پرداخت مستمری از کارافتادگی کامل و دائم ناشی از حادثه.
• پوشش بیماری سرطان.
• پوشش امراض خاص(سکته مغزی- سکته قلبی- پیوند اعضاء اصلی بدن- جراحی عروق کرونر).
• اعطای وام به میزان 90 درصد ارزش بازخریدی از پایان سال دوم بیمه نامه

اطلاعات تماس دفتر مرکزی

نشانی دفتر مرکزی: تهران، خیابان فردوسی جنوبی، خیابان سرهنگ سخایی، شماره 48(مسیریابی)
کد پستی: 1136834633
تلفن دفتر مرکزی: 62813-021
شماره دورنما: 66710789-021
ساعات کاری: شنبه تا پنجشنبه از ساعت 7:30 الی 16:30
پست الکترونیک: info@TaminSazan.com

شرکت خدمات بیمه تامین سازان صفری

شعبه شماره یک

حوزه فعالیت: بیمه شخص ثالث و بیمه مسئولیت
آدرس: تهران - خیابان شهید رجایی - ضلع شمال شرقی میدان بهشت - مجتمع تجاری زیتون - پلاک 3    (مسیریابی)
کدپستی: 1831913111
شماره تماس: 55069802-55069825
فکس: 55055686
ساعات کاری: شنبه تا پنجشنبه از ساعت 8 الی 21
پست الکترونیک: bi.rajaei@taminsazan.com

شرکت خدمات بیمه تامین سازان صفری

شعبه ی شماره دو

حوزه فعالیت: بیمه شخص ثالث و بیمه مسئولیت
آدرس: شهرری - باقرشهر - ابتدای خیابان کاشانی بعد ازبانک ملی - پلاک 18.1
شماره تماس: 55206954-55207015
شماره موبایل: 09038327470-9123450985
ساعات کاری: شنبه تا پنجشنبه از ساعت 8 الی 21
پست الکترونیک: bi2@taminsazan.com

شرکت خدمات بیمه تامین سازان صفری

شعبه ی شماره سه

حوزه فعالیت: تمام انواع بیمه
آدرس: تهران - خیابان جمهوری - بین اسکندری و باستان - پلاک 1520 - طبقه 2 - واحد 4 شمالی   (مسیریابی)
کدپستی: 1311874475
شماره تماس: 66432285 66590141
فکس: داخلی 102
ساعات کاری: شنبه تا پنجشنبه از ساعت 7:30 الی 16:30
پست الکترونیک: bi3@taminsazan.com

شرکت خدمات بیمه تامین سازان صفری

شعبه ی جزیره کیش

آدرس:جزیره کیش، میدان امیرکبیر، بازار دیپلمات طبقه اول    (مسیریابی)
کد پستی: 7941895884
شماره تماس:44461170-076
شماره فکس:44461169-076
شماره موبایل:7685315-0934
ساعات کاری: شنبه تا پنجشنبه از ساعت 9 الی 18
پست الکترونیک: kish@taminsazan.com

تامین سازان

X